Asset 2@2x


Wykorzystaj wiedzę doświadczonych managerów IT. Znajdź rozwiązania dla swoich wyzwań w zamkniętej grupie skoncentrowanej na osiągnięciu rezultatów.

HubSpot Video

 

Chcę wziąć udział w programie →

Czym jest Program
Mastermind IT Manager of Tomorrow?

Jest to dedykowany i zamknięty program rozwojowy, który zrzesza Managerów i Liderów IT. Główny cel programu to rozwój umiejętności/kompetencji w zakresie przywództwa i zarządzania IT oraz praktyczne wykorzystanie tej wiedzy w skutecznym działaniu i radzeniu sobie z aktualnymi wyzwaniami.

 

Łączy nas wspólny cel - chcemy rozwiązać konkretne wyzwania, aby móc rozwijać siebie, swój zespół i organizacje.

  

Zrzut ekranu 2021-03-1 o 15.06.07

Czym jest program

Współpracą managerów IT, osób pełniących podobne role i mających podobne wyzwania

Miejscem, gdzie każdy może zgłosić swoje wyzwania lub sukcesy

Procesem wypracowania konkretnych rozwiązań, pomysłów i planów

Ustrukturyzowaną formą spotkań

Programem nakierowanym na uczestnika i jego rozwój

Zrzut ekranu 2021-03-1 o 15.06.27

Czym nie jest program

Szkoleniem i spotkaniem z gotową agendą

Coachingiem, konsultacjami

Swobodną pogawędką bez konkretnej struktury

Kolejnym nudnym spotkaniem

Gotowym rozwiązaniem na wszystko

Spotkaniem we "własnym gronie"

Dla kogo jest program Mastermind?

 

Dołącz do programu jeśli:
 • Masz min. 3-5 lat doświadczenia w roli managera
 • Jesteś zdeterminowana/y do działania
 • Masz przed sobą zmianę, transformację
 • Potrzebujesz wiedzy i doświadczenia
 • Wygospodarujesz czas i jesteś w stanie się zaangażować
 • Masz otwartość na inną perspektywę, zdanie, opinie
 • Chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem
mastermind

 

Wyślij formularz →  

Jak będziesz pracować
w Grupie Mastermind?

Subskrypcja programu trwa 1 rok, w którego trakcie wspólnie z grupą doświadczonych managerów będziesz wypracowywać rozwiązania swoich wyzwań.

 

Weryfikacja udziału w Programie obejmuje wypełnienie formularza zgłoszeniowego i rozmowę z Lead Facilitatorem. Jej celem jest wybranie do Programu odpowiednich osób i przydzielenie ich do wybranej grupy. Dzięki temu zyskasz pewność, że będziesz współpracować z osobami:

 1. z kilkuletnim doświadczeniem managerskim

 2. spotykającymi się z wieloma wyzwaniami w zarządzaniu zespołami i procesami

 3. chętnymi do dzielenia się doświadczeniem i korzystania z doświadczenia innych

 4. pracującymi w dziale IT lub organizacji dostarczającej usługi IT

 5. gotowymi wnieść do programu konkretną wartość

Kick off

 1. poznasz pozostałych członków Grupy i zasady współpracy
 2. dostaniesz dostęp do narzędzi
 3. zadeklarujesz swoje cele
 4. otrzymasz zadanie domowe do przygotowania na 1. spotkanie robocze

Lean Coffee

Będziecie spotykać się raz w miesiącu na 60 minut, aby wymieniać się wiedzą, dobrymi praktykami i sprawdzonymi rozwiązaniami.

Meet the Leader

Spotkanie w formule Ask Me Anything z tajemniczym gościem. Będziecie mieli możliwość zadania trudnych i wnikliwych pytań oraz otrzymania szczerych i wartościowych odpowiedzi, które pozwolą wam lepiej zrozumieć co stoi za osiągniętymi sukcesami uznanych liderów branży IT. Spotkanie raz w miesiącu na 60 minut.

Hot Seat

Raz w miesiąc spotykacie się na 2 godziny, macie do dyspozycji 6 dwudziestominutowych slotów, w których 1 osoba przedstawia swoje wyzwania i wspólnie z pozostałymi uczestnikami poszukuje rozwiązania.

Program o wartości 3999 PLN gwarantuje Ci

Dostęp do grupy doświadczonych liderów IT.

Minimum 3 wydarzenia miesięcznie nakierowane na Twój rozwój i cel.
(wartość 15 ooo PLN)

Motywację do działania jeżeli utknąłeś w miejscu

Dostęp do zamkniętych webinarów
i meet-up'ów
(wartość 5 000 PLN)

Poprawione relacje z przełożonymi i pracownikami o 50%

Zaoszczędzone pieniądze na konsultacjach
(wartość 5 000 PLN)

Jakie kompetencje i umiejętności rozwiniesz oraz jakie wyzwania zaadresujesz w Programie Mastermind?

Budowanie wydajnych i skutecznych zespołow IT

Skuteczne wdrażanie zmian organizacyjnych

Budowanie marki osobistej oraz swojej kariery

Wyznaczanie celów i tworzenie organizacji opartej o cele

Motywowanie i angażowanie pracowników

Leadership w modelu pracy hybrydowej

Negocjacje i zarządzanie stakeholdrami

Udzielanie, odbieranie i tworzenie kultury feedbacku

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji

 

 

 

 

 

Trwa rekrutacja!

Chcesz dołączyć? Wypełnij poniższą ankietę

Ankieta jest pierwszym etapem weryfikacji i nie zobowiązuje do płatności

Twoje zaangażowanie w cały proces programu jest kluczem do sukcesu!
Jakie nasi uczestnicy programu mają dla Ciebie rady?

Video Conference

 

 • W trakcie programu skoncentruj się tylko na nim. Wyłącz wszelkiego rodzaju rozpraszacze z pracy.
 • Ile włożysz w program, tyle z niego sam wyciągniesz dla siebie. Twoje zaangażowanie jest kluczowe.
 • Nigdy nie opuszczaj spotkań! Każde spotkanie pomaga Ci realizować cel.
 • Możesz przyjść z wyzwaniami, ale też z tematami, które niekoniecznie są problemem. Pozwoli Ci to uzyskać inny punkt widzenia.

 • Nie bój się grupy. Prowadzący dba o wyrównany poziom uczestników.

Najczęściej zadawane pytania

Managerowie mierząc się z problemami i podejmując decyzje, często pozostają samotni. Dodatkowo, aktualna sytuacja kryzysowa stawia wielu z nich przed trudnymi zadaniami. 

Gdzie mogą znaleźć pomocną dłoń? Teoretycznie możemy wyobrazić sobie, że organizują się w prywatne grupy wsparcia. Jednak zaletą Grupy Mastermind jest metodyka i proces: odpowiedni dobór uczestników oraz facylitacja, czyli moderacja. Efektywność procesu grupowego z doświadczonymi prowadzącymi jest nieporównywalna do innych form aktywności.

Dobrze poznaliśmy formułę spotkań mastermind, bo braliśmy w nich wielokrotnie udział. Od 9 lat prowadzimy razem firmę, mamy doświadczenie biznesowe oraz szkoleniowe. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w budowaniu dużych społeczności IT. Mastermind to też społeczność, chociaż mniejsza. 

Uczestnictwo w Grupie Mastermind jest rozwiązaniem dla osób, które na danym etapie kariery zawodowej poszukują nowych bodźców. Potrzebują motywacji, bo czują, że w ich organizacji brakuje nowych impulsów rozwojowych. Zaletą grupy jest różnorodne doświadczenie uczestników i świeże spojrzenie na tematy. Także brak ograniczeń czy uwarunkowań, które pojawiają się w grupach prowadzonych w ramach organizacji, gdzie nieuchronnie dochodzi między uczestnikami do starcia interesów.

Prowadzącymi są Bartosz Kozakiewicz oraz Krzysztof Kozakiewicz.

Bartosz Kozakiewicz jest pomysłodawcą Grupy Mastermind IT Manager of Tomorrow, Lead Facilitatorem. To współzałożyciel oraz prezes zarządu spółki Conlea. Doświadczony specjalista IT, manager, trener i przedsiębiorca. Pracował m.in. w IBM i Lufthansa Systems. Ukończył zarządzanie, program MBA na Politechnice Gdańskiej i wiele szkoleń typu Train-the-Trainer. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Jako trener spędził w sali szkoleniowej kilka tysięcy godzin.


Krzysztof Kozakiewicz
również jest pomysłodawcą Grupy Mastermind IT Manager of Tomorrow i  Lead Facilitatorem oraz jest współzałożycielem i wiceprezeems spółki Conlea. Pomysłodawca i Prezes Fundacji Let's Manage IT. Trener i konsultant ITSM z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wdrażał i doskonalił procesy operacyjne oraz taktyczno-strategiczne w firmach z  sektora bankowego oraz lotniczego. Absolwent ekonomii i programu MBA. Spędził ponad 1000 godzin w salach szkoleniowych. Pasjonat sportu.

Analizujemy zgłoszenia i spotykamy się z kandydatami na 15. minutowe rozmowy online. Dobieramy uczestników o podobnych kompetencjach, zwracamy uwagę na ich motywację, ale także poziom energii. Oceniamy doświadczenie, wiedzę i ogólny background. Chcemy dokładnie wiedzieć, co kandydat wnosi do programu i jaka jest jego motywacja.

Spotykamy się w 3 czwartki w miesiącu.

Naszą rolą jest umiejętne stawianie i zadawanie pytań. Jako doświadczeni trenerzy bardzo dobrze rozumiemy procesy myślowe pracy grupowej. Potrafimy uczyć managerów myśleć w przejrzysty sposób.

Wiemy na czym polega analiza oczekiwań uczestników i umiejętność zadawania właściwych pytań. Dobrze postawione, czasami zupełnie nieoczywiste pytanie pozwala radykalnie zmienić spojrzenie na problem. Potrafimy weryfikować i zarządzać oczekiwaniami uczestników.

Naszą mocną stroną jest również empatia i umiejętność skupienia się na rezultatach uczestników.  Swoją rolę traktujemy jako zobowiązanie. Czujemy się osobiście odpowiedzialni za cele uczestników. 

Moderacja nadaje strukturę. Każdy może się wypowiedzieć, zakwestionować tezę kolegi, zaproponować nowe wyzwanie. Dla uczestników ważna jest możliwość otwartej rozmowy o swoich celach, dzielenia się wiedzą i dawania wskazówek.

Lean Coffee – czyli poranna dyskusja przy kawie; spotykamy się raz w miesiącu na 60 min, aby porozmawiać o swoich wyzwaniach, codziennej pracy czy motywacji pracowników.

Hot Seat – raz w miesiącu spotykamy się na 120 min; to przestrzeń do przedyskutowania swoich wyzwań i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia pozostałych uczestników w celu wypracowania rozwiązania.

Meet the leader – to comiesięczne spotkanie w formule Ask Me Anything z tajemniczym gościem. Daje to możliwość zadania trudnych, wnikliwych pytań i otrzymania szczerych i wartościowych odpowiedzi, które pozwolą lepiej zrozumieć, co stoi za osiągniętymi sukcesami uznanych liderów branży IT (i nie tylko).

Przez interakcję i konfrontację z innymi osobami są w stanie zobaczyć siebie w szerszym wymiarze.  Zyskują wiedzę, ale też samowiedzę o posiadanych kompetencjach. Uświadamiają sobie, jak wygląda przestrzeń do usprawnień. Odpowiadają sobie i innym na pytania, których sami by sobie często nie postawili. Ważne jest też, jak uczestnicy radzą sobie ze składanymi publicznie zobowiązaniami i wywiązują z rekomendacji i zadań przydzielonych na kolejny tydzień. To okazja do pracy nad samodyscypliną i przełamywaniem wewnętrznych barier.  

Analizując problemy, uczestnicy uświadamiają sobie, że mierzą się z tymi samymi zagadnieniami co inni. Dostając od kolegów rady z pierwszej ręki, unikają popełnienia błędów. Mówiąc metaforycznie, ktoś już wszedł na szczyt i może podzielić się doświadczeniem z trasy, do której ktoś dopiero się przygotowuje.

Uczestnicy mają możliwość spojrzenia na swoje problemy z innych perspektyw. Na przykład: jak pytania i wyzwania techniczne z poziomu managerskiego rozumieć z perspektywy procesów biznesowych. 

Korzyścią z udziału programie jest możliwość wsparcia pozostałych osób. Moment, kiedy manager dzieli  się doświadczeniem, może być dla niego momentem odkrycia poziomu swojej kompetencji, ale także niewiedzy. To co dla jednej osoby jest oczywiste, dla innej będzie momentem otwierającym oczy. Różnica doświadczeń tworzy dynamikę spotkań.

W trakcie rocznego uczestnictwa w programie oczekujemy maksymalnego zaangażowania mentalnego, a nawet emocjonalnego. Spotykamy się 3 razy w miesiącu.

Prowadzący

Mask Group 1@2x

Krzysztof Kozakiewicz

Pomysłodawca Grupy Mastermind
IT Manager of Tomorrow, Lead Facilitator

Współzałożyciel i Wiceprezes spółki Conlea. Pomysłodawca i Prezes Fundacji Let's Manage IT. Trener i konsultant ITSM z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wdrażał i doskonalił procesy operacyjne oraz taktyczno-strategiczne w firmach z  sektora bankowego oraz lotniczego. Absolwent ekonomii i programu MBA. Spędził ponad 1000 godzin w salach szkoleniowych. Pasjonat sportu.

Mask Group 2@2x

Bartosz Kozakiewicz

Pomysłodawca Grupy Mastermind IT Manager of Tomorrow, Lead Facilitator

Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu spółki Conlea. Doświadczony specjalista IT, manager, trener i przedsiębiorca. Pracował m.in. w IBM i Lufthansa Systems. Ukończył zarządzanie, program MBA na Politechniki Gdańskiej i wiele szkoleń typu Train-the-Trainer. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Jako trener spędził w sali szkoleniowej kilka tysięcy godzin.