Skuteczne transformacje Lean w globalnych organizacjach IT

26 listopad (czwartek) w godzinach 15:30 - 17:00

  • Jeśli szukasz metod na poprawę procesów globalnych, ale nie wiesz od czego zacząć?

  • Jeśli zastanawiasz się jak wdrożyć narzędzia Lean Management w zespole i/lub organizacji i zdobyć akceptację przełożonych?
  • Chcesz się dowiedzieć jaki jest sekret budowania zaufania i zaangażowania zespołu podczas transformacji?
  • Nie wiesz jak odzyskać kontrolę nad wynikami i przekształcić chaos operacyjny w porządek?
  • Wahasz się czy warto inwestować czas i energię w nowe i nieznane rozwiązania jakie proponuje Lean Management?

Dołącz do spotkania Let's Manage IT Live #13 Live, w którym wezmą udział Liderzy IT takich firm jak GSK, ABB i Dicovery Inc. Podczas wspólnej dyskusji przedstawimy historie z życia wzięte  i metody podczas których udało się to uzyskać. 

Agenda najbliższego spotkania

15:30 - 15:40 Otwarcie spotkania
Krzysiek Kozakiewicz @ Let's Manage IT
15:40 - 16:05 Prezentacja: Jak zapanować na chaosem procesowym czyli zastosowanie filozofii i narzędzi Lean Management przy budowie globalnego zespołu ITSM-owego
Marcin Piątkowski @ ABB
16:05 - 16:15 Q&A z Marcinem
16:15 - 16:55 Panel dyskusyjny
1. Wiesia Ruta @ GSK
2. Wojciech Tatys @ Discovery Inc.
3. Marcin Piątkowski @ ABB
16:55 - 17:00 Podsumowanie i zakończenie spotkania
 
Zarejestruj się

Prelegenci

mpiatkowskiMarcin Piątkowski

Global Team Manager @ ABB

Ponad 13 lat doświadczenia w IT, zarządzaniu ludźmi, usługami i projektami. Obecnie z powodzeniem zarządzam 7 zespołami zlokalizowanymi w Meksyku, Indiach, Chinach i Polsce (50+ członków), które pełnią rolę SIAM (integracja usług i zarządzanie) dla procesów związanych z globalną infrastrukturą i aplikacjami (310+). Jestem wielkim fanem najlepszych praktyk ITIL i filozofii Lean Management. Poszukuję okazji, które pozwolą mi wykorzystać swoje umiejętności, doświadczenie i da możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów, usprawnień z wykorzystaniem lean-six sigma i podejścia Kaizen. Jestem finalistą konkursu IT Manager of Tomorrow Awards 2020 oraz uczestnikiem Programu Mastermind w ramach inicjatyw Let's Manage IT.

wiesia_rutaWiesia Ruta 

 Director of Incident, Problem, Change & Release Management @ GSK

Wiesia pracuje w GSK od 2005 roku. Aktualnie na stanowisku Director of Incident, Problem, Change and Release Management. Zarządza wielokulturowym zespołem zlokalizowanym w Malezji, Stanach Zjednoczonych, na Kostaryce, w Anglii i w Polsce. Jest globalnym właścicielem procesów do zarządzania incydentami, problemami oraz zmianami IT. Jest odpowiedzialna za zarządzanie tymi procesami, dokumentację, szkolenia oraz współpracę z audytorami i wewnętrznymi jednostkami odpowiadającymi za jakość.  Dodatkowo jest odpowiedzialna za  wsparcie zespołów aplikacyjnych i operacyjnych od strony procesowej.

Wiesia ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Matematyki i Informatyki. Ukończyła również studia podyplomowe Zarządzanie Jakością na Uniwersytecie Technicznym w Poznaniu oraz Zarządzanie Projektem w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Ukończyła również program na Uniwersytecie w Cambridge, Cambridge Judge Business School i uzyskała certyfikat Cambridge Management Certificate of Achievements (GMCA). Obecnie Wiesia studiuje Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu - Executive Master of Business Administration.

 

 

w.tatys_

Wojciech Tatys

Business Excellence & Transformation Lead for EMEA / APAC @ Discovery Inc

Entuzjasta zarządzania procesami i ciągłego doskonalenia z wykorzystaniem takich metodyk jak Lean, Six Sigma czy ToC. Laureat nagrody za najlepsze studium przypadku wdrożenia Lean Management w Polsce. Swoje doświadczenie zawodowe zbierał w globalnych korporacjach takich jak Hewlett Packard, Microsoft, CBRE czy Discovery.

Wykształcenie informatyczne umożliwia mu w łatwy sposób rozmawiać z biznesem podczas wszelakich projektów mających na celu implementację systemu, czy przeniesienie usług z jednej lokalizacji do drugiej. Twórca strategii ciągłego doskonalenia i automatyzacji oraz modelu dojrzałości operacyjnej; model działający jako kompas dla biznesu w podejściu do rozwoju operacyjnego. Trener z zamiłowania dzielący się wiedzą poprzez praktyczne zastosowanie narzędzi i szeroko rozumiane zarządzanie zmianą (włączając czynnik ludzki).

Prywatnie uwielbiający wyzwania i idący przez życie z regułą że wszystko jest możliwe tylko trzeba zrobić pierwszy krok.

 

 

Obejrzyj podsumowania z poprzednich spotkań Let's Manage IT Live

 

Let's Manage IT Live #8

 

Let's Manage IT Live #9

 

Let's Manage IT

Społeczność managerów i profesjonalistów IT

Od 2015 roku kreujemy inicjatywy, dzięki którym ludzie tacy, jak Ty dzielą się wiedzą, inspirują się i rozwijają relacje.

partnerzy__Logo-Dell-Technologies-svgRGB-170721-OK-04-1

Konferencja, na której co roku ponad 400 osób spotyka się, żeby dyskutować o lepszym zarządzaniu IT

partnerzy__Logo-Dell-Technologies-svgRGB-170721-OK-05-1

Niepowtarzalna okazja dla managerów do zaprezentowania swoich dokonań związanych z transformacją cyfrową

partnerzy__Logo-Dell-Technologies-svgRGB-170721-OK-06-1

Konferencja dedykowana dla ekspertów pracujących w obszarze IT Operations