Skip to the main content.
Partnerzy badania

 

WEBCON LOGO ing hubs poland logo 2 Danone logo Bosch_symbol_logo_black_red_PL softserve log ovhcloud logo-1 gsk logo conlea logo transparent-1 allegro logo logo natek 2 logo gft logo business link Knight Frank

IT Manager of Tomorrow 2023

Celem poniższego badania jest zebranie informacji dotyczących Managera IT. Na ich podstawie zdefiniowana zostanie jego rola w organizacjach w Polsce, wyzwania oraz cele. Badanie pozwoli również dokonać oceny obecnego rynku IT (na podstawie roku 2022) i jego przyszłości (rok 2023).

 

Część I - Statystyka

Znajdziesz tu kilka pytań statystycznych, które pozwolą nam lepiej Cię poznać 🙂

badanie itmt 2023
 

Część II - Rok 2022 z perspektywy Managera IT

Skupiamy się na tym, jakie wyzwania w roku 2022 były tymi największymi i jak z nimi sobie poradziłeś(-aś). Jakie metody wyznaczania celów stosujesz, na jakim poziomie zostały zrealizowane cele w roku 2022? Jakie narzędzia i praktyki najczęściej stosowałeś(-aś)? Jakie czynniki były dla Ciebie najważniejsze?

badanie itmt 2023 3
 

Część III - Plany na 2023

Czy masz już jasno zdefiniowane cele zespołowe na 2023? Czy korzystasz z jakiejś konkretnej metody wyznaczania celów? Które kompetencje miękkie zamierzasz rozwijać w swoim zespole w 2023 roku? Na wszystkie te pytania poszukamy odpowiedzi w tej części raportu.

badanie itmt 2023 4
 

Część IV - Wyzwania roku 2023

W ostatniej części badania rozwiniemy pytania dotyczące wyzwań roku 2023, które określimy w III części badania. 

badanie itmt 2023 5
 

Ile czasu potrzebujesz na wypełnienie badania?

Całe badanie zajmie około 10-15 minut.  To idealny czas na zrobienie sobie przerwy w codziennych obowiązkach.

Chcę podzielić się swoją perspektywą w badaniu

 
icon-break-workrelax-1

logo_white_big lets manage it lmit

Inicjatorem oraz autorem badania jest Fundacja Let’s Manage IT, która od 7 lat, poprzez konferencje, meet-upy i społeczność online, łączy managerów i profesjonalistów IT, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali korporacyjne IT w Polsce.
 

Osoby biorące udział w  badaniu otrzymają raport IT Manager of Tomorrow 2023 przedpremierowo

 

Zobacz zeszłoroczny raport
raport itmt 2023
 

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo ważna!

Biorąc udział w badaniu dokładasz swoją cegiełkę do kreowania coraz lepszego miejsca pracy w IT. Nasze raporty są czytane zarówno przez liderów, jak i osoby z działów HR oraz C-lvl.

 

Wypełnij badanie